OPIS KONTENERA:

Solidna konstrukcja ramowa z profili zamkniętych i kształtowników walcowanych. Wszystkie ściany boczne, dach, drzwi i podłoże całkowicie izolowane.

Ściany boczne i dach wykonany z izolacji 100 mm (wełna mineralna – niepalna) REI 120 minut; drzwi stalowe z ognioodpornością REI 120. Założenie utrzymania stałej temperatury wewnętrznej w zakresie 5-25°C w wersji z klimatyzatorem przez cały rok.

Urządzenia mechaniczne i instalacja w opcji EX (przeciwwybuchowa) – klimatyzator w opcji EX; wentylator 10 wymian powietrza/h w opcji EX; 2 punkty oświetleniowe EX; grzejnik EX wersji z klimatyzacją i gniazdo elektryczne EX.

Podłoże kontenera:

Na całej powierzchni podłogi wykonana wanna ociekowa z 3 mm stali, pokryta zdejmowanym ocynkowanym rusztem, wnętrze wanny zabezpieczone powłoką chemoodporną dobraną na podstawie załączonych kart charakterystyki i nie wchodząca w reakcję w razie wycieku.

Urządzenia gwarantujące utrzymanie temperatury:

icon02

wentylator wyciągowy EX

Wentylator z topikową klapą przeciwpożarową EIS 120 oraz sterownikiem dwustopniowymi. Instalacja składa się z wentylatora wyciągowego EX wraz z topikową klapą ppoż. EIS 120, kratki nawiewnej z topikową klapą ppoż. EIS 120 umieszczonej w dolnej części przeciwległej ściany kontenera oraz falownika umożliwiającego płynna regulację wentylatora. Rozwiązanie to zapewnia wentylację wyciągową płynnym trybem pracy zapewniającym 4 lub 10 wymian na godzinę. Rozwiązanie uwzględnia okablowanie, automatykę i skrzynkę elektryczną.

icon03

Klimatyzator kanałowy 5kW EX

Jednostka wewnętrzna w wersji EX montowana na krótszym boku pod sufitem wewnątrz kontenera. Jednostka zewnętrzna montowana na krótszym boku na zewnątrz kontenera. Rozwiązanie zapewnia ogrzewanie i klimatyzacje zapewniając założoną temperaturę (5-35st.C) wewnątrz kontenera. Zakres temperatur zewnętrznych zapewniających poprawną pracę urządzenia wynosi -22 st. C do 50 st. C. Dostarczane z okablowaniem, orurowaniem, automatyką i skrzynką rozdzielczą.

icon01

Lampa podłużna Ex ATEX 2 x 36 W

Utrzymania stałej temperatury wewnętrznej w zakresie 5-25°C.

Więcej zdjęć:

Szczegóły:

Wymiary zewnętrzne podane, bez uwzględnienia dodatkowego wyposażenia.

 

  • długość zewnętrzna kontenera: 5000 mm
  • głębokość zewnętrzna kontenera: 4200 mm
  • wysokość zewnętrzna kontenera: 2500 mm
  • rampa najazdowa: 1200 x 1200 mm

Nie znalazłeś jeszcze odpowiedniego rozwiązania dla Twoich potrzeb ?