Poznaj nas bliżej

Pewny partner i najlepsze rozwiązania:

Firma Ikapol od wielu lat cieszy się nienaganną opinią u swoich klientów.Gwarantujemy doskonały stosunek ceny do jakości oferowanych przez nas magazynów. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy potrzeby klienta. Staramy się wypracować wspólne rozwiązania dotyczące wielkości kontenera, jak najlepiej zagospodarować powierzchnię magazynową oraz dobrać urządzenia dedykowane pod konkretne substancje, które są przechowywane.Wystarczy, że otrzymamy kartę charakterystki przechowywanych mediów oraz ich ilość i wielkość pojemników. Na podstawie tych danych zaprojektujemy idealny magazyn spełniający wszystkie normy, zapewniający funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.

Naszymi priorytetami są:

icon01

Wysoka jakość produktów

Terminowość dostaw

Podejście do klienta

Dlaczego my ?

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji kontenerów. Na życzenie klienta udostępniamy referencje naszych odbiorców. Nasze magazyny można spotkać w niemalże każdym rejonie kraju.

Elastyczność

W związku z tym, że nie prowadzimy produkcji seryjnej jesteśmy w stanie dopasować się do każdego wymogu naszego klienta, zaczynając od wielkości magazynu, jego powierzchni, zastosowanych materiałów i zamontowanych urządzeń, kończąc na kolorze, wykończeniu estetycznym i wyposażeniu dodatkowym.

Szybkość realizacji

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, i to on jest dla nas priorytetem w trakcie produkcji. Bardzo ważną kwestią zarówno dla nas jak i dla klienta jest terminowość dostawy oraz szybka realizacja. Często zdarza się, że klient potrzebuje kontener w bardzo szybkim czasie, z różnych powodów. Przepisy dotyczące przechowywania, magazynowania różnej chemii są coraz bardziej restrykcyjne. Środowisko naturalne jest coraz bardziej zanieczyszczone, dlatego też wymagania są coraz większe. Staramy się, aby terminy realizacji były jak najkrótsze. Przy produkcji kontenera pracuje bardzo wiele wykwalifikowanych fachowców, każdy odpowiedzialny jest za kolejne etapy produkcji i wyposażenia kontenera. Dlatego też jesteśmy w stanie dostarczyć gotowy produkt do klienta w bardzo krótkim terminie.

Serwis

Firma Ikapol gwarantuje serwis dostarczonych kontenerów zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Realizowany on jest przez producenta magazynu a nie przez przypadkowy punkt serwisowy. Częstotliwość serwisów jest ustalana indywidualne, w zależności od rodzaju zastosowanych urządzeń, i rodzaju ich pracy. Regularny serwis zapewnia prawidłową pracę, zmniejszenie ryzyka awarii i co za tym idzie bezpieczne i prawidłowe magazynowanie substancji chemicznych. Doceniamy dbałość naszych klientów o dostarczone przez nas magazyny, i w przypadku regularnego serwisu przedłużamy gwarancję na urządzenia z 2 na 3 lata.

Usługi dodatkowe

Sam kontener to nie wszystko! Ważne jest jego jak najlepsze zagospodarowanie i eksploatacja. Nasze magazyny mogą być dodatkowo wyposażone w różnego rodzaju regały, zestawy sorbentów, szafki BHP, środki ochrony indywidualnej i inne potrzebne w codziennej eksploatacji materiały. Klient jest obsługiwany kompleksowo – staramy się patrzeć globalnie ja wszystkie jego potrzeby.

Doradztwo

Zdarza się, że klient, który potrzebuje zakupić magazyn dla swojej firmy nie do końca wie jakie musi spełniać on warunki, aby był bezpieczny i funkcjonalny.
Zapewniamy doradztwo zarówno w kwestii doboru wielkości kontenera, rodzajów poszycia jakie jest wymagane przy przechowywaniu konkretnych substancji chemicznych jak i odpowiednim doborze urządzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Nasze rozwiązania zawsze są konsultowane z uprawnionymi przedstawicielami Straży Pożarnej – co daje nam pewność że zastosowane rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo użytkownikowi kontenera, jak minimalizują ryzyko zagrożenia dla środowiska.

Nie znalazłeś jeszcze odpowiedniego rozwiązania dla Twoich potrzeb ?